En İyi Köpek Kuaförü Sultanbeyli

En İyi Köpek Kuaförü Sultanbeyli

admin 3 sene önce

En İyi Köpek Kuaförü Sultanbeyli

Sultanbeyli köpek severler ve besleyenler için mekan adresi en iyi kuaförü Sultanbeyli olarak bilirler. Çünkü salonumuza getirilen köpeklerinin temizlik ve bakımlarını öz veri ve köpeğinizi incitmeden güler yüzlü ve tecrübeli elemanları ile yaparak köpeklerinize ağrı ve acı yansıtmazlar.

Pethair Zinciri
Firma olarak İstanbul’un her mahallesine ve semtine gerek sabit ve gerekse gezici olmak üzere köpek bakım ve hizmetleri alanında pethair.com.tr zincirini oluşturduk. Bu zincirin halkalarından en iyi kuaförü Sultanbeyli sabit salonu ile köpeklerinizin bakım ve kuaförlük hizmetlerini üstlenmeyi görev sayar. Site adresi internet arama motorlarına yazıldığı anda ekrana gelir ve nerede iseniz gezici ya da sabit mekan hizmetlerinin İstanbul haritası üzerindeki adreslerini uydu çekimi ile görebilirsiniz ayrıca iletişim telefonları ve randevu sisteminin de yer aldığı site size zaman kazandırırken köpeğinize de en iyi hizmeti sunar.

Neler Yapılır Kuaför Salonunda

Sultanbeyli Mahallesi çok nüfuslu bir alanı kapsar İstanbul sınırları dahilinde. Çok nüfus denilince bir çok kültürden insanın yerleşik olduğu mekanda hayvan severler ve hayvan besleyenler de nüfus a oranla çoktur. Bu sebeple mahallede köpek kuaför hizmetleri ihtiyacı eksiklik görüldüğünden firma olarak hizmet öncelikli sabit mekan açıldı. Mekanda her tür köpeğin bakımı yapılmaktadır. Genel ihtiyaçlar yanında özel ihtiyaçlara da cevap veren mekan köpeklerinizin sağlıklı yaşamını amaçlar. Saç kesimi olarak nitelendirilen ve her köpek cinsinin olması gereken uzunluktaki tüyü oranında traşlama yapılır.

Süs köpeklerinden kan, işlerin tüyü uzun bırakılırken kurt köpeklerinin tüyünün tamamına yakını alınır. Ayrıca özel solüsyonlu şampuanlar ile pire gibi haşerelerin köpeğinizden uzaklaştırılması için yıkama ve kurutma işlemi yapılır. Klasik ya da modern tarama yapılan mekanda pati tırnaklar uzamış ise kesilir, kulak temizliği, göz ve burun temizliği özenle yapılır. Köpeklerin bu rutin bakımları ortalama 15 ya da 30 gün içerisinde düzenli bir şekilde yapılmalıdır ki hem köpek hem de onu besleyen ailenin sağlığı için. Bu hizmetleri her köpeğe ihtiyacı dahilinde yapan kuaför salonumuz ayrıca köpek sahiplerinin köpeklerinizi beklerken hoşça vakit geçireceği ve yeni dostluklar edineceği şekilde tasarlanmıştır.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

Yorumlar