En İyi Kuaförü Şişli

En İyi Kuaförü Şişli

admin 3 sene önce

En İyi Kuaförü Şişli

Küçük dostlarınızın deri ve tüylerinin her zaman sağlıklı olması ve güzel görünmesi oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle de pek çok evcil hayvan sahibi profesyonel destek alıyorlar. Çünkü özellikle köpek sahipleri bu konuda yetersiz kalabilirken gerekli zamanı da ayıramayabiliyorlar. Öncelikle hijyenik, ve rahat bir ortamda evcil hayvanlarınızın, deneyimli ekiplerin gözetiminde konforlu bir kuaför deneyimi yaşamasını istiyorsanız en iyi kuaförü şişli bölgesinde gezici olarak gezen firmada bulabilirsiniz.

Gezici Pet Kuaför Hizmetleri
Gezici pet kuaför hizmetlerinde pethair.com.tr tam donanımlı gezici kuaför aracı ile 2016 yılından bu yana İstanbul ve çevresinde hizmet veriyor. Evcil hayvanınıza konforlu ve sağlıklı bir ortamda profesyonel bakım hizmeti sağlamak amacıyla kurulan bu şirket, evcil hayvanınızın bakımını ayağınıza gelerek yapıyor. Evcil hayvan sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırırken zamandan da da tasarruf etmelerinde yardımcı olan çok özel bir hizmeti başarıyla yapıyor. Birebir özel bir hizmet vererek evcil dostlarımızın bakımını gerçekleştiren uzman ekiplerinin olması da çok önemlidir.

Gezici Pet Kuaförünün Donanımları

Pet hayvanınızın ve köpeğinizin en güzel şekilde bakımını yapan en iyi kuaförü şişli lokasyonunda bir telefonla dahi bulabilirsiniz. Gezici pet kuaförü her an her yere kolay ulaşım sağlayan mobil bir hizmet aracıdır. Bu araçta her mevsim sıcak su ile evcil hayvanların yıkanabilmesi için bir termosifon bulunurken özel olarak hayvanlar için tasarlanan bir kurutma makinesi, çevre dostu bir atık su tankı, sağlıklı ve konforlu bir ortam için sterilizasyon makineleri, jeneratör, traş makineleri, bakım makineleri, tüy ve tırnak kesimi teçhizatları bulunuyor.

Pet Köpek Kuaförlüğü Nasıl Yapılır?
pethair.com.tr ile detaylı şekilde ulaşılabilen pet kuaförlüğü hizmetleri çok geniş kapsamlıdır. Öncelikle bulunduğunuz adresinize özel bir randevu belirlemeniz gereklidir. Firmayla yapacağınız görüşme sonucunda gelen firma personellerine köpeğinizin bakım ve temizlik ihtiyaçlarını belirterek bir bilgilendirme yapmanız çok faydalıdır. Uzman personellerin de görüşleriyle birlikte köpeğinizi strese sokmadan traş, banyo, tarama, tırnak kesimi, tüy bakımı, rötuş ve kapsamlı temizlik gibi hizmetler sunulur. Böylelikle köpeğiniz yol stresi yaşamadan ve yorulmadan en uygun ortamda kompakt bir bakım programına kolaylıkla erişebiliyor.

 

 

 

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

Yorumlar