Gezici Köpek Kuaförü

Gezici Köpek Kuaförü

admin 3 sene önce

Gezici Köpek Kuaförü

Köpek kuaförleri günümüzde oldukça meşhur… Çünkü köpek bakanların sayısı her geçen gün artıyor. Bu artışla birlikte bakım kuruluşlarında ihtiyaç artıyor. Bu ihtiyaç köpek kuaförleri tarafından karşılanıyor. Köpek kuaförü köpekler için her şeyi detaylıca düşünüyor. Köpek sahiplerinin rahatça ulaşabilmesi ve köpeklerine bakım yaptırabilmesi için değişik hizmetler ve araçlar mevcut. Gezici köpek kuaförü de bu hizmetin bir parçasıdır. Bu hizmet kapsamında ev ev dolaşılıyor ve özel araçlarda köpekler bakıma alınıyor. Bu uygulama oldukça faydalıdır. Çünkü herkesin köpek kuaförüne gitmek için vakti olmayabilir. Bu kişiler için iyi bir çözüm oluyor.

Gezici Kuaförlerde Harika Donanım

Köpek kuaförlerinin gezici türü özel donanımlı araçlara sahip oluyor. Araçlar hayvan sahiplerinin evlerine gidiyor ve belli ücretler karşılığında istenilen bakımları yapıyor. Bu bakımlar için gerekli her şey araçlarda bulunuyor. Bu araçlar içinde köpek yıkama küvetleri, özel şampuanlar, tüy kesim araçları, tırnak bakım setleri, şofben, su tankları ve çeşitli malzemeler yer alıyor. Her hizmeti gezici köpek kuaförü aracılığıyla alabilirsiniz. Bu sistem İstanbul için güzel bir uygulama oluyor. Trafik ve kalabalık düşünüldüğünde her semte ulaşımın yapılıyor olması oldukça güzel bir fırsat.

Gezici Kuaför İçin Gün Alın

Pet kuaförlerinin gezici kuaför hizmetlerinde köpek traşını yaptırabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında çok tüylü köpeklerin tüylerinin kesilmesi gerebilir. Tüylerin ne kadar azaltılacağı pet kuaförler tarafından belirlenir. Buna uygun kesimler yapılır. Genellikle köpeklerin olumsuz etkilenmemesi için patileri traş yapılmaz. Çünkü patilerin tüylü kalması onların traş olmadığı düşüncesine kapılmasına yol açar. Bu gibi bilgiler köpek kuaförleri tarafından hayvan sahiplerine anlatılır. Pethair.com.tr sitesinde tecrübeli hayvan kuaförleri bulabilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız olun bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Gezici Kuaförler Köpeğinizi Ayrıcalıklı Kılıyor

Hayvan kuaförleri gezici uygulamasıyla köpeklerinizi güzelleştirmeye devam ediyor. Bu bakımların içinde köpek banyosu da mevcut… Köpeğinizin derisine uygun özel şampuanlarla yıkanan köpekler özenle kurulanıyor. Kurulandıktan sonra tüyleri taranıyor. Bu işlemlerin hepsini yaptırmanız için pethair.com.tr sitesinden randevu alabilirsiniz. Gezici kuaförler sayesinde köpeğiniz bakımlı ve estetik bir görünüme sahip oluyor.

Gezici Köpek Kuaförü

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

Yorumlar