Pethair Olarak Amacımız

Pethair Olarak Amacımız

admin 3 sene önce

Pethair Olarak Amacımız

Evcil hayvan besleyen kişilerin sorunları arasında yer alan bir konu olan sahip oldukları bu hayvanın bakımı konusunda yeteri bilgi sahibi olamamalarıdır. Bunun için uzman kişilerin bu konudaki bilgi desteği ile evcil hayvanların kuaförlük ile alakalı tüy kesimi, tırnak kesimi, kulak ve burun temizliği alanları ve süslemek amaçlı olarak pethair kuaför zincirimizi kurduk.

Nasıl Ulaşabiliriz Derseniz.

Hizmetlerimizi tüm evcil hayvan besleyen ve hayvan severlerin geçici olarak sokak hayvanlarının bakımlarını yapmak isteyenler için, internet ortamında büyük kitlelere ulaştırmak için pethair. com.tr adresi ile başlattık. İletişim bilgilerinin ve adreslerinin yer aldığı sitede ayrıca evcil hayvanlara yapılabilecek kuaförlük hizmetlerine de yer verdik. Ayrıca İstanbul’un hangi mahallelerinde ofislerimizin olduğunu ya da hangi mahallelere gezici pethair kuaförlük hizmetlerinin götürüldüğünü de ekledik. Hizmette sınır tanımayan kuaförlük alanında her mahallede yer alan ve bunlardan bir olan pethair alanında en iyi kuaförü şile gibi daha yüzlerce adrese imza attık.

Hizmetlerimiz.

İlgilenenler pethair.com.tr adresini tıkladığı zaman göreceklerdir ki, evcil hayvanları sadece beslemek yetmezmiş. Canlılar gurubunda yer alan bu hayvanlarında kişisel bakıma ihtiyaçları olduğu görülür. Köpek eğitimi, köpek bakımı ve il dışına çıkma durumunda teslim edeceğiniz güvenli bir adres arıyorsanız köpek oteli alanlarında hizmet veren firmamızın en iyi kuaförü şile ilçesinde yer almaktadır. Bu civarda ikamet eden yada İstanbul’un her yerinden Şilede ki pethair otellerimize güvenle köpeklerinizi emanet edebilirsiniz. 50 köpek ağırlama kapsamlı otelde kısa süreli yada uzun süreli bırakmanız mümkün. Otellerde misafir etmeden önce bazı sağlık kontrollerinden geçirilen köpekler teslim alındığında da yine aynı sağlık kontrollerinden geçirilmektedir.

Eğitimler konusunda yeni aldığınız yavru köpeğinizin tuvalet eğitimi, ev terbiyesi yanında gizli kalmış yeteneklerinin de gün ışığına çıkmasını sağlayan eğitimler alanında uzman eğitimcilerce verilmektedir. 2 ile 6 aylık eğitimler sayesinde evcil hayvanlarınızda gözle görülecek beslenme, tuvalet ve kemirgen gibi alanlarda faydalarını görürsünüz. Köpek cinsleri çok çeşitlidir. Köpeklerin cinslerine göre tüylerinin uzunluğu her köpeğe göre değişkenlik göstermektedir. Sizin köpeğinize özel kuaförlük bakımı köpeğinize özel yapılır.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

Yorumlar