Uzman Köpek Kuaförü Tuzla

Uzman Köpek Kuaförü Tuzla

admin 3 sene önce

Uzman Köpek Kuaförü Tuzla

Ev ortamında baktığınız köpeklerin periyodik olarak yapılması gereken bazı bakımları vardır. Özellikle tıraş ve tırnak kesimi gibi hizmetlerin bu noktada önemi büyüktür. Zira köpeklerde tüy ve tırnakların aşırı uzaması, bazı hastalıkları beraberinde getirebilir. İstanbul’da pet kuaförlüğü alanında çok kapsamlı bir hizmet veren Pet Hair, minik dostlarınızın tüm bakım ve tıraş işlemlerini ustalıkla yapıyor. Firma, farklı cins köpeklerin tümü için etkili bir tıraş işlemi yapmayı başarıyor. Uzman köpek kuaförü Tuzla yetkili şirketi olarak sizlere her alanda başarılı bir hizmet sunan firma, uygun fiyatları ile göz dolduruyor. Köpeklerinizin tüy ve tırnaklarının aşırı uzadığını düşünüyorsanız, firmayla irtibata geçerek gezici araçların adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Gezici sistemle çalışan firma, talep edilmesi halinde İstanbul’un iki yakasındaki semtlerde adrese ulaşım yapıyor.

Köpek Kuaförlerinde Verilen Hizmetler Nelerdir?

Köpek kuaförleri hayvanların tüy bölgesindeki her türlü tıraş işlemini yapar. Ayrıca göz çevresi, kulak içi ve genital bölgedeki tüyler de bu tıraş işleminde ortadan kaldırılır. Bunun yanı sıra tırnak kesimi, rötuş ve tarama gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Pet Hair firması sizler için tüm bakım ve tıraş hizmetlerini tek elden yürütüyor. Bu konuda pethair.com.tr adresinden firmayla irtibata geçebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Köpek Kuaför Ücretleri
Köpeklerde tıraş işlemleri için alınan ücretler 50 TL’den başlar. Farklı cinslerde bu ücret belirli bir oranda yükselebilir. Bunun yanı sıra diğer ek hizmetlerden de belirli ekstra ücretler dahilinde yararlanabilirsiniz. Pet Hair firması sizler için en düşük fiyat avantajlarını sunarak bütçenize hitap ediyor. Firmayla vakit kaybetmeden pethair.com.tr sitesi üzerinden irtibat kurarak uygun fiyatlarda randevu alabilirsiniz. Tüm hizmetleri paket halinde sunan şirket, ücret konusunda piyasanın altında fiyatlar sunuyor.

Köpek Tıraş Modelleri
Köpek tıraşında tüylerin belirgin oranda kısaltılmasının yanı sıra, belirli modeller de verilebilir. Minik dostlarınızın tüylerine farklı bir hava katmak için pethair.com.tr sitesi üzerinden tüm modellere ulaşabilirsiniz. Makas tıraşına oldukça hakim olan uzman elemanlardan oluşan firma, isteklerinize göre köpeklere farklı birçok tıraş modelini ustalıkla uyguluyor.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

Yorumlar