Uzman Köpek Kuaförü Ümraniye

Uzman Köpek Kuaförü Ümraniye

admin 3 sene önce

Uzman Köpek Kuaförü Ümraniye

Köpek kuaförleri, sahipleri ve biricik yoldaşları için bazen her şeydir. Evcil hayvanınızın rutin bakımını sağlayabileceğiniz titizlik ve özenle çalışan uzman kadrosu ile size güven veren pethair.com.tr firması dilediğiniz noktada buluşmak için hazır.

Köpek Kuaförü Nedir? Hizmet Nasıl Gerçekleştirilir?

Evinizin sessiz yardımcıları için açılmış en iyi şekilde bakım sağlayacak, ihtiyaçlarını giderecek köpek kuaförleri, tıpkı insanlarda olduğu gibi ayrı bir özenle çalışır. Bu bakım içerisinde tırnak, tüy, fırçalama, yıkama, kurulama, masaj, kulak ve göz temizliği gibi hizmetler söz konusudur. İstediğiniz ekstra bir işlem var ise bunu daha önceden bildirmelisiniz. Gezici köpek kuaförleri ile de çok büyük avantaj elde etmiş olursunuz. Siz evinizden çıkmadan kapınıza kadar gezici köpek kuaförünüz gelir.

Pethair Adresine Nasıl Ulaşım Sağlanır?

pethair.com.tr web sitesi üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz gibi iletişim kısmında yer alan telefon numaralarında da erişim yapabilirsiniz. Telefonda yetkili kişi sizden bazı bilgiler istemektedir. Adres, evcil hayvanınızın cinsi, ne tür işlemlerin uygulanacağı gibi eksiksiz bilgi vermeniz halinde kusursuz olarak hayvanınızın bakımı yapılacaktır. Uygun olarak belirlediğiniz yer ve saat ile buluşma noktası da belirlemiş olursunuz. Böylece çok kısa bir süre içinde hayvanınızın ihtiyacını karşılamış olursunuz.

Pethair Adresi Hijyen Midir?
Bir gün içerisinde onlarca evcil hayvana işlem uygulanmaktadır. İnsanlardaki gibi hastalıklar bulaşıcıdır. Bu hastalıkların aktarımını önlemek için kullanılan aletler her kullanımdan sonra sterilize edilir. Sadece aletler değil aracın iç kısmında özel bir sprey sayesinde dezenfekte edilmesi sağlanır.

Uzman Köpek Kuaförü Güzergâhları Nerelerdir?
Uzman köpek kuaförü Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere İstanbul’un birçok semtinde hizmet vermektedir. 39 ilçe üzerinde evcil hayvan sahiplerinin yüzünü güldüren bu kusursuz hizmet sayesinde bakımsız hayvan kalmamaktadır. Uzman köpek kuaförü Ümraniye, Avcılar, Sultanbeyli, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Fatih, Üsküdar, Sultangazi, Gaziosmanpaşa gibi İstanbul’un dört bir yanına sorunsuz ulaşım sağlamaktadır. Uzman köpek kuaförü Ümraniye semtinde de Makine, banyo, makas, rötuş ve tarama hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Fiyatlar semte göre değil uygulanan işleme göre değişiklik sağlamaktadır. Hayvanınızda bir hastalık söz konusu ise araçta müdahale edilmez ilgili bir veterinere yönlendirilmesi sağlanır.

 

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

Yorumlar